Top 5 rzeczy, które musisz mieć, aby wyglądać najlepiej w stylu gotyckim

Styl gotycki jest zatem unikalnym i oryginalnym sposobem ubierania się. Istnieje on od dziesięcioleci i nadal cieszy się popularnością. Bez względu na to, czy chodzi o nastolatków, czy dorosłych pozostających wiernymi gotykowi, jest to styl, który wszyscy znają, ale niewielu naprawdę rozumie.

W tym artykule przedstawimy 5 niezbędnych elementów, które pomogą Ci uzyskać piękny gotycki wygląd.

Zaczynamy!

Czym jest moda gotycka?

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, czym jest moda i styl gotycki, oto krótka definicja w kilku słowach. Moda gotycka to styl ubierania się związany z muzyką gotycką (The Cure) oraz innymi inspiracjami, takimi jak era wiktoriańska, średniowiecze, styl romantyczny. Charakteryzuje się on wszechobecnością czarnego koloru.

Sukienki: ciemny strój, który nie pozostawia nikogo obojętnym

To nieodzowny element, jeśli chodzi o gotycki styl dla kobiet. Istnieje wiele stylów sukienek gotyckich, które zadowolą każde gusta. To piękny strój, który zakrywa dużą część ciała i idzie pod prąd w świecie, gdzie sukienki stają się coraz rzadsze. Są doskonałym sposobem na wyrażenie swojej kobiecości z gracją i oryginalnością.

Płaszcze: wyglądaj stylowo zimą

Istnieje wiele letnich ubrań dla gotów, ale zimowe ubrania są czasem rzadkie. Idealne na zimę, płaszcze gotyckie to niedoceniane ubrania, które pozwolą uzyskać piękny gotycki wygląd. Istnieje wiele modeli, które podkreślają elegancję i estetyczny styl okultystyczny.

Biżuteria: sposób na dodanie osobistego akcentu do swojego stylu

Noszenie biżuterii gotyckiej to dodatkowy sposób, którego nie można lekceważyć, aby dodać swojemu stylowi osobistego charakteru. Istnieje szeroki wybór biżuterii. Bez względu na to, czy chodzi o pierścionki, naszyjniki czy kolczyki, istnieje nieskończona liczba możliwości, aby wzbogacić swój wygląd dzięki nim.

Buty i botki: nieodzowne elementy

Posiadanie niemal kompletnego gotyckiego stylu bez odpowiednich butów jest dość zabawne. Dlatego buty gotyckie są nieodzowne, aby dodać swojemu wyglądowi spójności. Na zimę, botki gotyckie są obowiązkowe, ale istnieje również szeroki wybór ciemnych butów, które nie pozostawiają nikogo obojętnym.

Kolczyki: odważny dodatek

Kolczyki gotyckie nie zawsze są konieczne. Ale mogą stworzyć bardzo piękną ciemną estetykę, która bardzo podkreśla osobę, która je nosi. Kolczyki często ujawniają wolną i zaangażowaną osobowość.

Dowiedz się więcej o modzie gotyckiej!

W tym artykule omówiliśmy 5 najważniejszych rzeczy, które warto mieć, aby uzyskać piękny gotycki styl. Sukienki, płaszcze, biżuteria, buty i kolczyki gotyckie. Oczywiście istnieje wiele ubrań i akcesoriów, których nie omówiliśmy w tym blogu. Odkryj sklep L'Esprit Gothique, aby dowiedzieć się więcej.Może Ci się również spodobać

Ostatnie artykuły